Návštevná kniha

Kniha návštev je priestorom pre vyjadrenie názorov na samotné webové stránky a dojmov z návštevy penzióna.

Vyhradzujeme si právo vymazať správy s vulgárnym, poburujúcim či inak nevhodným odkazom.

B I U  nový odsek  :D :P ;) :) :( :-[ ??? !!!

Strany: 1 2 3 4 5 

16.12.2017 22:05 | Renata

Dnes sme využili služby reštaurácie taktiež z dôvodu čakania na otvorenie Betlehema. Dali sme si obed, ktorý bol veľmi chutný, personál príjemný a obsluha rýchlo a kvalitne. Ako sa vraví "dolu klobúk" takúto reštauráciu nájsť je vzácnosť. Verím, že sa tam ešte zastavím. Renata z Bratislavy.

14.12.2017 11:46 | Palo a Aďa

Mali sme náhodou cestu okolo Rajeckej Lesnej, tak sme si s manželkou povedali, že pôjdeme pozrieť drevený Betlehem, keď že ho otvárali až o hodinu, tak sme čas využili na obed v reštaurácii u Hromadov. Dali sme si menu plus, jelení guláš a panenku s kašou, ako polievku mali kapustnicu, na pitie pečený čaj. Všetko bolo vynikajúce, chutné, prostredie s personálom príjemné. Môžeme doporučiť, fakt jedna z najlepších reštaurácií na Slovensku. Ďakujeme.

2.11.2016 9:40 | Roman

Po 10 rokoch sme sa zasa zastavili na rychly obed - a musim konstatovat ze restauracia je este lepsia ako bola vtedy ! V zivote som nejedol lepsiu drzkovu polievku - a to ani v madarskych Cardach !!! podla mna, toto je jedna z najlepsich restauracii na Slovensku vo vsetkych smeroch !

25.10.2016 9:32 | mária

V Penzione sme sa zastavili len na chvíľu, no musím pochváliť príjemnú a milú obsluhu, vynikajúci pravý zázvoro-metový čaj, aký som ešte dosiaľ nepila.Ak sa ešte niekedy vrátime do Rajeckej Lesnej určite sa zastavíme. Prajem veľa zdaru a úspechov.

11.10.2016 20:14 | Jana Paulinyová

V sobotu 08.10.2016 sme mali svadbu v Kultúrnom dome v Rajci. O catering sa nám postaral tím z Penzióna u Hromadov. Naši hostia boli prekvapení nielen kvalitným jedlom, ale aj znamenitou obsluhou a službami, ktoré nám poskytovali počas celej svadobnej oslavy. Chceli by sme sa poďakovať týmto skvelým ľuďom za ich služby, za ich prístup, úsmev, ochotu. Hromadovcov doporučujeme aj náročným zákazníkom. NESKLAMÚ. Sú naozaj výborní. VEĽKÁ VĎAKA! Zaslúžia si pochvalu, obdiv a úctu - svoju prácu robia s láskou a zároveň vysoko profesionálne. Rodina Paulinyová z Rajca

23.8.2016 18:52 | magda

V júni sme organizovali pre seniorov výlet z Bratislavy do Rajeckej Lesnej a rezervovali sme si aj obed u Hromadov pre cca 35 seniorov. Prišli sme o pol hodinu skorej, čo však nielenže nevadilo, ale bolo už aj všetko nachystané. Jedlo bolo vynikajúce, zostavoval p. vedúci po konzultácii so mnou, cena veľmi priaznivá, na stoloch vždy studená citronáda. Obsluha bezchybná. Všetci seniori mi ďakovali za super obed a touto cestou ďakujem aj ja p. Hromadovi a jeho kolektívu za chutný a bezchybný obed. Škoda, že takýchto \"Hromadovcov\" nie je na Slovensku viac :-)

11.8.2016 14:32 | 2 x L

Strávili sme u Hromadov dve noci v júli a môžeme povedať, že ubytovanie je na vysokej úrovni. Prišli sme za oddychom a neviem, či je to tak vždy, ale v celej obci bolo tichučko, skvelý vzduch a pekné prostredie a určite sa oplatí sem prísť. Čo sa týka kuchyne - jedny z najchutnejších a najkvalitnejších jedál, aké sa ponúkajú na Slovensku v "bežných" reštauráciách (a ešte k tomu v dobrých cenách). Rýchla obsluha a dokáže si vybrať aj vegetarián. Čerstvé bylinky v jedlách a nápojoch, cesto na šúľance a podobne je domáce, žiaden mrazený polotovar, používajú maslo a nie margaríny, kávu si dávajú pražiť, takže je čerstvá a voňavá a myslím, že aj šľahačka bola normálna a nie sprejová (ak to tak nie je, tak ma vyveďte z omylu, prosím). Už sme sa na jedlo zastavili aj ďalší raz a radi robíme reklamu aj medzi známymi :-) Prajeme Vám, nech sa darí a aby ste ešte dlho fungovali tak skvele, ako keď sme u Vás boli.

28.6.2016 18:18 | Marek Hromada - prevádzkar

Dobrý deň Martina, chcem sa Vám touto cestou ospravedlniť za uplynulý víkend a chyby, ktoré sme počas Vášho pobytu urobili. Pri rezervácii sme Vás mali upozorniť na to, že prevádzka je cez víkend otvorená dlhšie a hluk z nej môže rušiť v ubytovaní. Toto aj obvykle robíme ale tentoraz to nám majiteľom ušlo. Naše kolegyne za v obsluhe sa mali správať tichšie, počas zatvárania aj počas odchodu autom. Viaceré z nich majú u nás za sebou už stovky záverečných a dosť skúseností na to aby to takto zvládali, napriek únave po celodennej zmene. V sobotu bolo po okolí mnoho akcií, ktoré nám odlákali zákazníkov tak ako som predpokladal a čakal som na prevádzke pokojný večer. O to viac ma mrzí že sme Vám noc pokazili aj sami. Za správanie opitej „pani“ beriem zodpovednosť opäť na nás majiteľov. Už sa stalo, že sme ju u nás pred časom neobsluhovali, ale povolili sme a teraz sa nám to vrátilo. Našťastie sa nejedná o mamu žiadnej z našich kolegýň ako ste pochopili z jej „reči“, to si len jednu z nich splietla so svojou dcérou... V posledných rokoch vynakladáme spoločne veľa úsilia na to aby sme zlepšili kvalitu našich jedál, nápojov, služieb aj pracovného prostredia. Máme tím ľudí, ktorí vedia že deň v práci bude pre nás taký aký si spoločnou prácou vytvoríme a snažia sa pre to veľa urobiť. Je pre nás dôležité pracovať spoločne na kvalite a spokojnosti našich hostí a podľa ich spätnej väzby sa nám to aj často darí. Teraz sa nám to ale podarilo pokaziť, za čo sa Vám ešte raz ospravedlňujem a ďakujem za Vašu kritiku, z ktorej sa budeme tento týždeň čerpať „inšpiráciu“ na to ako ďalej s ubytovaním počas tohtoročnej sezóny. Na prevádzke zavedieme opatrenia na to aby sme podobné chyby už nezopakovali. Marek Hromada

27.6.2016 13:08 | Martina

Zo zaciatku sme boli prijemne prekvapeny,vyborna kava,dobre pivko a limonady,jedlo nam tiez chutilo.Obsluha bola prijemna, no pri rezervacii nam akosi zabudli oznamit,ze prevadzka je otvorena do vtedy pokial su ludia..v nasom pripade to znamenalo cez vikend do 03:00..v piatok sme to pretrpeli no v sobotu to bolo este horsie, personal by mal upozornit,ze maju hosti aby sa skludnili a nie sa k nim pridat a vyvreskovat..Prisli sme k Vam za oddychom, no dve prebdene noci stacili..Uz nikdy viac!Velka skoda, pretoze mate velky potencial a krasne okolie..

22.4.2016 11:12 | Lenka a Víťa

Navštívili jsme Penzión u Hromadov 09.-12.04. a moc se nám tam líbilo. Příjemné ubytování se starostlivým panem majitelem, útulná restaurace s vynikající kuchyní a profesionální obsluhou. Rajecká Lesná a celé okolí nás nadchlo, určitě se tam rádi budeme vracet. Děkujeme a brzy na shledanou L + V

Strany: 1 2 3 4 5 

Naši partneri:
Obec Rajecká Lesná www.rajeckalesna.info
Rajec - pramenitá voda www.rajec.com
Rodinné pasy www.rodinnepasy.sk
Vinárstvo Juraj Zápražný
Vinárstvo JM Doľany www.jmvinar.sk
Pivovar Čierna Hora www.pivovarcernahora.cz
Kofola www.kofola.sk
Rudolf Jelínek www.rjelinek.cz
Fernet Stock www.stock.cz
Julius Meinl www.meinl.sk
Redbull www.redbull.sk
Farnosť Rajecká Lesná www.rajeckalesna.org
Informácie o Slovenskom betheleme nájdete na betlehem.rajeckalesna.org